Vlastnil som dlhšie prijímač Formuler S turbo 4K, tam s týmto neboli žiadne problémy

Dobrý deň.

už od januára nikto z helpdesk neodpovedá preto píšem ešte raz.
Po napísaní príspevkov, nedostávam žiadnu reakciu, toto jednanie neni v poriadku.

Po testoch všetkých Firmware verzii 1.5…, 1.6… na Sat.prijímači zn. Openbox AS4K CI PRO a naslednej recovery na Vami odporúčanú verziu FW 1.4.8, MCAS nefunguje prijímač ako má. Irdeto kód.Karta v menu v položke\“ kodovací systém\“ v menu sat.receivera tu neni po novom vôbec rozoznaná. Čiže Čítačka kariet píše prázdna bunka pričom reálne je v nej Irdeto Skylink karta a ta aj funguje i keď často to vypadne a nasledne vypíše \“ kódovaný program\“. Ci Šachta 1 tiež píše prázdna bunka- i napriek tomu ze vlastním Irdeto SKYLINK CA MODUL po testoch s dekód.kartou Skylink nikdy nedokázal túto kartu poriadne rozoznať a spustiť Skylink vysielanie, i napriek inštalácii MCAS..
T.j. funguje to na tomto prijímači len v univerz. čítačke kariet..
Vlastnil som dlhšie prijímač Formuler S turbo 4K, tam s týmto neboli žiadne problémy, problémy boli naopak s stabilným Android Launcherom. Inak tuner fungoval dobre

Je zaujímavé že to na teraz reklamovanom Sat.prijímači zn. Openbox AS4K CI PRO cca 1 týždeň šlo a po týždni nastali tieto problémy. Programy spol.Skylink idú , ale často sa stáva, že z ničoho nič sporadicky ale dosť často komplet vypadnú(vypíše kódovaný program) a sat receiver musí byť reštartovaný, vo veľa pripadoch resetovaný do výrobných nastavení. Poviem pravdu dochádza mi trpezlivosť. Existuje konečne nejaké riešenie, stabilný firmware, resp .update tohoto nedotiahnutého 1.4.8? lebo zvažujem po 3 mesiacoch vrátenie výrobku. HW je dobrý, tým by to spôsobené nemalo byť, len Launcher a kompet cely operačný sys, poviem pravdu tazko hľadať konkurenciu i pri 300 Euro prijmačoch,ale OS receivera je podradný, nedotiahnutý a výrobcom zanedbaný, keďže nedokáže nájsť nápravu.

Prosím o odpoveď. Vladimír.

Dobrý deň.

Vieme o problémoch MCAS a novýn FW, no nemáme dosah na tvorcov FW .

Podnety ku FW musíte prispievať na fóre Openboxu TU.