Openbox SX4 Base

Openbox SX4 Base je najnižší model z novej rady prijímačov Openbox SX. Jedná sa o FULL HD, digitálny, jednotunerový, linuxový satelitný prijímač pomocou ktorého môžete sledovať satelitné vysielanie v HD aj SD rozlíšení s podporou formátov Mpeg2 a Mpeg4 . O chod prijímača sa stará linuxový operačný systém. Tento operačný systém však je uzavretý tzn. že nie je možné doinštalovať ľubovoľné pluginy a  skiny ako je tomu u operačného systému Enigma2. Rozsah funkcii prijímača je teda daný operačným systémom.SX4base_1O výkon prijímača sa stará SH4 procesor STiH237 o frekvencii 650Mhz doplnený o operačnú pamäť 256 MB DDR3 RAM  a 128 MB NAND Flash. O zobrazovanie informácii na prednom paneli prijímača sa stará 4-miestný 7segmentový displej. Pre dekódovanie kódovaného vysielania má prijímač k dispozícii 1 slot CI pre vloženie dekódovacieho CI modulu a  1 softvérovo upraviteľnú UNI čítačku kariet . Čitačka kariet spolupracuje kartami Skylink ICE, Skylink Irdeto a aj Freesat UPC . Nespolupracuje s kartami Skylink Irdeto Standart M7! Pre funkčnosť  kariet Skylink Irdeto Standart M7 je nutné v prijímači použiť vložený skylink ready CI modul. Prijímač podporuje príjem z viacerých družíc cez protokoly DiSEqC 1.0, 1.1 a pozicionéra 1.2 a USALS .

 

SX4base_2Prijímačom môžete nahrávať na pripojený USB HDD alebo USB kľúč. Taktiež môžete využívať aj nahrávanie s časovým posunom Thimeshift. Pre pripojenie USB komponentov má prijímač k dispozícii 2 USB porty 2.0. Z pripojeného USB HDD, alebo sieťového disku cez internetovú sieť je možné prehrávanie multimediálnych súborov ako hudba,filmy,fotky. Do prijímača nie je možné zabudovať interný HDD. Prijímač podporuje funkciu PIP HD (obraz v obraze SD aj HD programov vrámci toho istého TP).

SX4base_3

Prijímač môžete ku TV pripojiť HDMI káblom alebo pomocou  cinch konektorov. Ku internetovej sieti môžete prijímač pripojiť pomocou ethernetu a LAN kábla, ku wifi sieti za pomoci wifi USB adaptéru a ku mobilnej sieti za pomoci kompatibilného 3G USB modemu. Po pripojení prijímača ku internetovej sieti budete môcť využívať rôzne internetové doplnky a aplikácie ako je zobrazené na obrázku nižšie.

 

SX4base_4

Prijímač Openbox SX4 Base narozdiel od ostatných modelov Openbox rady SX nepodporuje aplikácie HbbTV, DLNA a AirTV.

Video Openbox SX4 HD Base

Recenzia prijímača Openbox SX4 Base

Kúpiť prijímač Vstup do e-shopu