Openbox S3 Mini HD

Openbox S3 Mini HD PLUS je FULL HD, digitálny, jednotunerový satelitný prijímač malých rozmerov. Prijímač je možné vďaka jeho malým rozmerom a konštrukcie zabudovať za TV a ovládať ho pomocou pripojeného externého IR čidla. Prijímač má 12V napájanie takže je možné ho využiť aj pri cestovaní karavanom a pod. Openbox S3 Mini HD PLUS poháňa moderný 32-bitový procesorALI 3511 o takte 400 MHz  – MIPS (Dual core) ktorý je dostatočne výkonný aj na prehrávanie multimediálnych súborov. V prijímači je továrenský firmware ktorý má viacjazyčné menu s plnou podporou Slovenčiny aj Češtiny.

openbox_s3_mini_1

Pre zobrazovanie informácii je zabudovaný na prednom paneli 4miestný 7segmentový displej, ktorý zobrazuje čas alebo číslo programu. Prijímačom môžete náhrávať, nahrávať s časovým posunom (thimeshift) na pripojený USB HDD alebo USB kľúč formátu FAT/FAT32 alebo NTFS.  Taktež prijímač podporuje prehrávanie multimediálnych súborov z pripojeného USB HDD/USB kľúča.  Pre pripojenie USB komponentov ma prijímač zabudované dva USB porty 2.0 .

 

openbox_s3_mini_4

Openbox S3 Mini HD môžete pripojiť ku TV pomocou HDMI kábla,  alebo  jack/cinch káblom. Ak však Váš televízor nemá ani HDMI ani CINCH pripojenie nemusíte byť sklamaný pretože tento model prijímača  má zabudovaný aj analógový RF modulátor tzn. že výstupný signál si naladíte aj na analógovom tuneri TV.  Openbox S3 Mini HD má zabudovaný aj digitálny optický zvukový výstup S/PDIF a má aj zabudovaný port RS232. Ku internetovej sieti môžete prijímač pripojiť pomocou ethenetu a LAN kábla alebo ku wifi sieti pomocou wifi USB adaptéra (nie je súčasťou balenia).

 

openbox_s3_mini_2

Pre dekódovanie kódovaných programov ma prijímač zabudovanú jednu softvérovo nastaviteľnú UNI čítačku kariet ktorá spolupracuje s kartami Skylink Irdeto, Skylink ICE a Freest UPC. Čítačka kariet nespolupracuje s kartami Skylink Irdeto standart M7!

openbox_s3_mini_3

Prijímač má dostupné všetky bežné funkcie sateltných prijímačov vrátane EPG, teletextu, satelitných rádií a pod. Mimo týchto funkcií disponuje Openbox S3 mini aj WEB TV prehrávanie IPTV M3U a taktiež podporuje aj prehrávanie po sieti DLNA  render (to je zatiaľ v testovacom režime).

Prijímač podporuje aj príjem z viacerých družíc protokolmi DiSEqC 1.0, 1.1, 1.2 a USALS.

openbox_s3_mini_6

Openbox S3 Mini HD  má funkciu duálneho zobrazovanie displeja čo znamená že môžete prijímač pripojiť naraz ku dvom televízorom dvomi rozdielným výstupmi pričom je možné pozerať iba ten istý program. Prijímač si sám navolí rozdielné rozlíšenie obrazu pre jednotlivé výstupy prijímača.

openbox_s2_mini_hd-1

openboxs32


Prijímač môžete ovládať diaľkovým ovládaním cez zabudované IR čidlo prijímača, alebo pozabudovaní prijímača za TV cez pripojené externé IR čidlo.

Recenzia Openbox S3 HD mini

Kúpiť prijímač Vstup do e-shopu