Openbox S3 CI HD

Openbox S3 CI HD  je FULL HD, digitálny, jednotunerový satelitný prijímač väčších rozmerov ako je jeho predchodca Openbox S3 Mini HD . Prijímač je možné vďaka externému IR čidlu schovať za TV, alebo iné miesto a ovládať ho pomocou pripojeného externého IR čidla. Prijímač má v tomto prípade napájanie interným napájacím zdrojom. Openbox S3 CI HD  poháňa moderný 32-bitový procesorALI 3516  ktorý je dostatočne výkonný aj na prehrávanie multimediálnych súborov až do rozlíšenia 1080p. V prijímači je továrenský firmware ktorý má viacjazyčné menu s plnou podporou Slovenčiny aj Češtiny.

openbox_s3_ci_hd_6

Pre zobrazovanie informácii je zabudovaný na prednom paneli 4miestný 7segmentový displej, ktorý zobrazuje čas alebo číslo programu. Prijímačom môžete náhrávať, nahrávať s časovým posunom (thimeshift) na pripojený USB HDD alebo USB kľúč formátu FAT/FAT32 alebo NTFS.  Taktež prijímač podporuje prehrávanie multimediálnych súborov z pripojeného USB HDD/USB kľúča.  Pre pripojenie USB komponentov ma prijímač zabudované dva USB porty 2.0 .

 

openbox_s3_ci_hd_4

 Pod odklopným panelom je pre dekódovanie kódovaných programov zabudovaná jedná softvérovo nastaviteľná UNI čítačka kariet ktorá spolupracuje s kartami Skylink Irdeto, Skylink ICE a Freest UPC. Čítačka kariet nespolupracuje s kartami Skylink Irdeto standart M7! Pre karty Skylink Irdeto standart M7 môžete použiť CI slot s vloženým Skylink ready CI modulom irdeto .

 

openbox_s3_ci_hd_8

Prijímač má dostupné všetky bežné funkcie sateltných prijímačov vrátane EPG, teletextu, satelitných rádií a pod. Mimo týchto funkcií disponuje Openbox S3 mini aj WEB TV prehrávanie IPTV M3U a taktiež podporuje aj prehrávanie po sieti DLNA  render (to je zatiaľ v testovacom režime).

Prijímač podporuje aj príjem z viacerých družíc protokolmi DiSEqC 1.0, 1.1, 1.2 a USALS.

openbox_s3_ci_hd_1

Openbox S3 CI HD môžete pripojiť ku TV pomocou HDMI kábla,  alebo  cinch káblom. Ak však Váš televízor nemá ani HDMI ani CINCH pripojenie nemusíte byť sklamaný pretože tento model prijímača  má zabudovaný aj analógový RF modulátor tzn. že výstupný signál si naladíte aj na analógovom tuneri TV.  Openbox S3 CI HD má zabudovaný aj digitálny optický zvukový výstup S/PDIF a má aj zabudovaný port RS232. Ku internetovej sieti môžete prijímač pripojiť pomocou ethenetu a LAN kábla alebo ku wifi sieti pomocou wifi USB adaptéra (nie je súčasťou balenia).

Openbox S3 CI HD  má funkciu duálneho zobrazovanie displeja čo znamená že môžete prijímač pripojiť naraz ku dvom televízorom dvomi rozdielným výstupmi pričom je možné pozerať iba ten istý program. Prijímač si sám navolí rozdielné rozlíšenie obrazu pre jednotlivé výstupy prijímača. pre pripojenie ku TV môžete použiť HDMI, CINCH, alebo RF modulátor.

openbox_s3_ci_hd_5

Kúpiť prijímač Vstup do e-shopu