Openbox S2 Mini HD PLUS

Openbox S2 Mini HD PLUS je FULL HD, digitálny, jednotunerový satelitný prijímač malých rozmerov. Prijímač je možné vďaka jeho malým rozmerom a konštrukcie zabudovať za TV a ovládať ho pomocou pripojeného externého IR čidla. Prijímač má 12V napájanie takže je možné ho využiť aj pri cestovaní karavanom a pod. Openbox S2 Mini HD PLUS poháňa moderný procesor ALI 400 MHz  – MIPS (Dual core) ktorý je dostatočne výkonný aj na prehrávanie multimediálnych súborov. V prijímači je továrenský firmware ktorý má viacjazyčné menu s plnou podporou Slovenčiny aj Češtiny.

 

ope_s2_mini_hd+

Pre zobrazovanie informácii je zabudovaný na prednom paneli 4miestný 7segmentový displej, ktorý zobrazuje čas alebo číslo programu. Prijímačom môžete náhrávať, nahrávať s časovým posunom (thimeshift) na pripojený USB HDD alebo USB kľúč formátu FAT/FAT32 alebo NTFS.  Taktež prijímač podporuje prehrávanie multimediálnych súborov z pripojeného USB HDD/USB kľúča.  Pre pripojenie USB komponentov ma prijímač zabudované dva USB porty 2.0 .

ope_s2_mini_hd+_5

Prijímač môžete ovládať diaľkovým ovládaním cez zabudované IR čidlo prijímača, alebo pozabudovaní prijímača za TV cez pripojené externé IR čidlo.

ope_s2_mini_hd+_2

Openbox S2 Mini HD plus môžete pripojiť ku TV pomocou HDMI kábla,  alebo  jack/cinch káblom. Ak však Váš televízor nemá ani HDMI ani CINCH pripojenie nemusíte byť sklamaný pretože tento model prijímača s označením PLUS má zabudovaný aj analógový RF modulátor tzn. že výstupný signál si naladíte aj na analógovom tuneri TV. Mimo RF modulátoru má model Openbox S2 Mini HD PLUS narozdiel od modelu Openbox S2 Mini HD zabudovaný aj digitálny optický zvukový výstup S/PDIF . Nemá však zabudovaný port RS232. Ku internetovej sieti môžete prijímač pripojiť pomocou ethenetu a LAN kábla alebo ku wifi sieti pomocou wifi USB adaptéra (nie je súčasťou balenia).

ope_s2_mini_hd+_1

Openbox S2 Mini HD PLUS má funkciu duálneho zobrazovanie displeja čo znamená že môžete prijímač pripojiť naraz ku dvom televízorom dvomi rozdielným výstupmi pričom je možné pozerať iba ten istý program. Prijímač si sám navolí rozdielné rozlíšenie obrazu pre jednotlivé výstupy prijímača.

dual

Pre dekódovanie kódovaných programov ma prijímač zabudovanú jednu softvérovo nastaviteľnú UNI čítačku kariet ktorá spolupracuje s kartami Skylink Irdeto, Skylink ICE a Freest UPC. Čítačka kariet nespolupracuje s kartami Skylink Irdeto standart M7!

ope_s2_mini_hd+_3

14

Prijímač má dostupné všetky bežné funkcie sateltných prijímačov vrátane EPG, teletextu, satelitných rádií a pod. Prijímač podporuje aj príjem z viacerých družíc protokolmi DiSEqC 1.0, 1.1, 1.2 a USALS.

Video Opembox S2HD mini plus

 


Kúpiť prijímač Vstup do e-shopu