Neviem urobiť inicializaciu stb Openbox S2 mini HD

Openxbox S2 Mini HD
 Dobrý deň, neviem urobiť inicializaciu stb. Ked sa chcem pripojit na Astru 23.5 E tak nemam ziadny signal. Je to zvlastne, pretoze predtym bola sila signalu na hodnote 99-100 percent a teraz je tam 0. A to u všetkých družíc, okrem jednej – MAXIMUM TV. Vôbec nemám ponatia, čo je to za družicu…Ja som už mal všetko nastavené, aj programy mi išli, ale deti sa mi vrtali v nastaveniach a vyresetovali set top box.
Neviete mi poradiť, ako mám postupovať?
Ďakujem. Vopred sa ospravedlňujem a veľmi ma to mrzí, že vás takto na Vianoce otravujem.
Dobrý deň.
1.Preveďte výrobné nastavenia prijímača v menu/Inštalácia/Inicializácia STB a stlačte tlačidlo OK na diaľkovom(a zadajte heslo pokiaľ ste ho nemenili tak sú to štyri nuly 0000).
2.Vyberte jazyk menu(teda slovenský a potvrďte tlačidlom OK).
3.Prejdite do menu/Inštalácia/Hľadanie služby/ a tam nadídite šípkou dole na satelit Astra 23,5E (mal by Vám v pravej časti okna nabehnúť satelitný signál db a %.
Pokiaľ nenabehnú a máte DiseqC prepínač alebo monoblok pre príjem z viacerých družíc budete musieť stlačiť šípku doprava a v pravej časti okna nastaviť správny port pre astru 23,E (musí nabehnúť signál). a uložiť diseqc nastavenia stlačením červeného tlačidla na diaľkovom.
4.Pokiaľ Vám detekuje signíl na družici 23,5E tak vyhľadajte programy stlačením zeleného prípaden modrého tlačidla(pokiaľ máte novšiu verziu FW tak prejdite do menu/inštalácia/Fast SCan a vyberte položku Skylink SLovak a potvrďte ju tlačidlom OK a potvrďte voľbu Install Skylink SLovak. 
Následne spustite v zozname programov TA3HD mal by Vám nabehnúť obraz.
5.Pokiaľ máte zasunutú kartu tak prepnite na kódovaný program napr. JOJHD a mal by nabehnúť obraz aj tam.
Ak nie tak skontrolujte nastavenie čítačky kariet v menu/Podmienený prístup/Čítačka kariet/Nastavenie čítačky kariet/a na položke card systém prepnite šípkou doboku na Irdeto.
.