Openbox S2 HD

Openbox S2 HD je predchodcom miniatúrnej verzie tohto prijímača s označením Openbox S2 HD mini. Jedná sa o jednotunerový , digitálny , FULL HD , satelitný prijímač ktorý je určený na sledovanie satelitnej televízie v HD aj SD rozlíšení. Openbox S2 HD PLUS poháňa moderný procesor ALI 400 MHz  – MIPS (Dualcore) ktorý je dostatočne výkonný aj na prehrávanie multimediálnych súborov. V prijímači je továrenský firmware ktorý má viacjazyčné menu s plnou podporou Slovenčiny aj Češtiny.

Pre zobrazovanie informácii je zabudovaný na prednom paneli 4miestný 7segmentový displej, ktorý zobrazuje čas alebo číslo programu. Prijímačom môžete náhrávať, nahrávať s časovým posunom (thimeshift) na pripojený USB HDD alebo USB kľúč formátu FAT/FAT32 alebo NTFS.  Taktež prijímač podporuje prehrávanie multimediálnych súborov z pripojeného USB HDD/USB kľúča.  Pre pripojenie USB komponentov ma prijímač zabudované dva USB porty 2.0 .

 

 

 

openbox S2 HD

Openbox S2 HD môžete pripojiť ku TV pomocou HDMI kábla,  alebo  SCART káblom. Openbox S2 HD má zabudovaný aj digitálny optický zvukový výstup S/PDIF aj  port RS232. Ku internetovej sieti môžete prijímač pripojiť pomocou ethenetu a LAN kábla alebo ku wifi sieti pomocou wifi USB adaptéra (nie je súčasťou balenia). Pre dekódovanie kódovaných programov ma prijímač zabudovanú jednu softvérovo nastaviteľnú UNI čítačku kariet ktorá spolupracuje s kartami Skylink Irdeto, Skylink ICE a Freest UPC. Čítačka kariet nespolupracuje s kartami Skylink Irdeto standart M7! Prijímač má dostupné všetky bežné funkcie sateltných prijímačov vrátane EPG, teletextu, satelitných rádií a pod. Prijímač podporuje aj príjem z viacerých družíc protokolmi DiSEqC 1.0, 1.1, 1.2 a USALS.